اخبار مراقبت‌های پزشکی

دریافت غیرحضوری نتایج آزمایش های آزمایشگاه نانو با تلفن همراه

این روزها به دلیل شیوع کرونا، فعالیت‌های روزمره ما تحت‌الشعاع مراقبت‌های ناشی از این مسئله قرار دارد. برخلاف بسیاری دیگر از کارها، سنجش سلامتی و انجام تست‌های پزشکی موضوعی نیست که بتوان آن را به تعویق انداخت. در این شرایط و با توجه به محدودیت‌هایی که همه‌ی افراد جامعه، علی‌الخصوص افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، سالمندان، خانم‌های باردار و کودکان باید رعایت کنند، چگونه می‌توان آزمایش‌های پزشکی را بدون نگرانی انجام داد؟

خبر خوب این است که کلیه مراحل انجام آزمایش‌های پزشکی به‌صورت غیرحضوری قابل انجام است. همانطور که در مطالب قبلی نوشته بودیم، در آزمایشگاه نانو ارومیه امکان نمونه‌گیری در منزل با رعایت کامل ضوابط بهداشتی وجود دارد.

اما پس از نمونه‌گیری و انجام آزمایش نیز لازم نیست حضوراً به آزمایشگاه مراجعه کنید. شما می‌توانید نتیجه آزمایش‌ها را بدون رفتن به آزمایشگاه و به سادگی از طریق اینترنت بر روی گوشی همراه خود دریافت کنید. کافی است در حین سفارش آزمایش و یا پس از آن، به همکاران ما در بخش پذیرش و نمونه‌گیری اطلاع دهید تا نتیجه آزمایش بدون دریافت هزینه و به‌صورت الکترونیکی به شما ارسال شود.

در حال حاضر دریافت الکترونیکی نتیجه آزمایش در آزمایشگاه نانو به دو روش پیامکی و اپلیکیشن «آزمون همراه» قابل‌انجام است. چگونگی انجام این کار، در بخش راهنمای جوابدهی سایت توضیح داده شده است.

همچنین اگر مایل به دریافت نسخه کاغذی جواب آزمایش بدون مراجعه به آزمایشگاه هستید، نتیجه آزمایش با پیک به آدرس شما ارسال خواهد شد. برای هماهنگی در این خصوص، آن را با پرسنل بخش پذیرش مطرح کنید.

اگر در رابطه با هر یک از این روش‌ها سؤالی دارید، همکاران ما با شماره تلفن‌های ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۶ و ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۳ آماده راهنمایی شما هستند.

مطالب بیشتر در بخش مقالات سایت آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، یکی از مراکز مجهز آزمایشگاهی بخش خصوصی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و منحصربه‌فرد آزمایشگاهی و با رویکردی بیمار-محور در خدمت جامعه پزشکی و طیف وسیعی از بیماران مراجعه‌کننده از هموطنان گرامی و بیماران کشورهای همجوار قرار گرفته است و افتخار دارد به عنوان یکی از کامل‌ترین و بهترین آزمایشگاه‌های ارومیه در خدمت مردم عزیز این منطقه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *