راهنمای مراجعان

لازمه نتیجه‌گیری بهتر و دقیق‌تر در آزمایش‌های طبی، رعایت کلیه اصول انجام آزمایش توسط پرسنل آزمایشگاه و همچنین بیماران است و عدم‌رعایت آنها در بسیاری از موارد منجر به حصول نتیجه اشتباه و تشخیص نادرست بیماری می‌شود که می‌تواند صدمات فراوانی برای بیمار به‌همراه داشته باشد.

برای انجام آزمایش لطفاً اطلاعات جمع‌آوری شده در این قسمت را مطالعه کنید و در صورتی که سؤالی دارید با ما تماس بگیرید.

بیمه‌های طرف قرارداد

برای رفاه حال مراجعان گرامی، آزمایشگاه نانو با اکثر بیمه‌های پایه و تکمیلی قرارداد همکاری به امضا رسانده است. اگر بیمه تکمیلی دارید، حتماً در هنگام پذیرش آن را ذکر کنید. اگر آزمایشگاه نانو با بیمه تکمیلی شما قرارداد همکاری داشته باشد، هزینه‌ها مطابق تفاهم بین آزمایشگاه و بیمه برآورد خواهد شد. در غیر این صورت، صورتحساب آزمایش انجام‌شده در برگه رسمی برای ارائه به بیمه تکمیلی برای شما صادر خواهد شد.

بعضی از شرکت‌های بیمه برای تشکیل پرونده نیاز به یک کپی از نسخه اصلی پزشک دارند. در این صورت لطفاً این کپی را تهیه کنید زیرا نسخه اصلی در آزمایشگاه بایگانی می‌شود.

بیمه‌های پایه

بیمه‌های تکمیلی

  • nano-p-tests-i-warning-1

    لطفاً توجه داشته باشید بر طبق قانون، تنها صاحب دفترچه بیمه که مشخصات وی در صفحه اول دفترچه ذکر شده است مجاز به استفاده ار دفترچه بیمه است. بر این اساس هویت صاحب دفترچه برای آزمایشگاه باید مسجل شود.