تجهیزات آزمایشگاهی میکروبیولوژی

دقت و سرعت دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌های طبی، یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات آزمایشگاهی به پزشکان و مراجعان گرامی است و کمک شایانی به تشخیص بیماری‌ها، و درمان آنها در گام بعدی می‌کند. آزمایشگاه تخصصی نانو ضمن در اختیار داشتن تیم تخصصی پزشکان و پرسنل مجرب، و رعایت استانداردهای دقیق کنترل کیفی، مجهز به جدیدترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی است. این قسمت به معرفی برخی از تجهیزات آزمایشگاه نانو بر اساس بخش‌های آزمایشگاهی آن اختصاص دارد.

مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز در

تجهیزات آزمایشگاهی

فلسفه کار نانو، استفاده از بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی مطابق آخرین استانداردها برای ارائه خدماتی شایسته مراجعان گرامی است.

Urised Mini

کمپانی سازنده: ۷۷ Elektronika

محصول: مجارستان

ظرفیت پردازش: ۶۰ تست در ساعت

دستگاه Urised Mini کوچک‌ترین دستگاه نیمه‌اتوماتیک آنالایزر ادرار به روش میکروسکوپی است که با زومینگ تمام اتوماتیک، از روش Image processing برای آزمایش ادرار استفاده می‌کند.

Antibiograph

کمپانی سازنده: Karma

محصول: ایران

ظرفیت پردازش: ۶۰ تست در ساعت

دستگاه آنتی‌بیوگراف برای جوابدهی آنتی‌بیوگرام و یا تعیین سطح و نوع آنتی‌بیوتیک در کشت نمونه‌های ادرار کاربرد دارد. با این دستگاه می‌توانیم نوع، مقدار، و اثرگذاری آنتی‌بیوتیک بر روی نمونه‌ای که از بیمار گرفته شده را مشخص کنیم. پزشک معالج با مطالعه نتایج آن می‌تواند آنتی‌بیوتیک اختصاصی را برای بیمار تجویز کند و در نتیجه از استفاده بی‌رویه از آنتی‌بیوتیک‌های دیگر جلوگیری می‌شود.

مزایای انجام آزمایش‌های میکروبیولوژی در

آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی بخش غیردولتی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ در خدمت جامعه پزشکی و بیماران مراجعه‌کننده قرار گرفته است. این مجموعه در محیطی ایمن با بهره‌گیری از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی دنیا، تیم تخصصی مجرب شامل پزشکان آزمایشگاهی و متخصصین آسیب شناسی بالینی و تشریحی، مفتخر به ارائه خدماتی با بالاترین دقت و کیفیت به مراجعان عزیز از منطقه شمال‌غرب کشور و کشورهای همجوار است.