راهنمای مراجعان

لازمه نتیجه‌گیری بهتر و دقیق‌تر در آزمایش‌های طبی، رعایت کلیه اصول انجام آزمایش توسط پرسنل آزمایشگاه و همچنین بیماران است و عدم‌رعایت آنها در بسیاری از موارد منجر به حصول نتیجه اشتباه و تشخیص نادرست بیماری می‌شود که می‌تواند صدمات فراوانی برای بیمار به‌همراه داشته باشد.

برای انجام آزمایش لطفاً اطلاعات جمع‌آوری شده در این قسمت را مطالعه کنید و در صورتی که سؤالی دارید با ما تماس بگیرید.

راهنمای جوابدهی

پس از تکمیل آزمایش و تسویه حساب، نتایج آزمایش به هر یک از روش‌های زیر بنا به درخواست شما تقدیم می‌شود. برای انتخاب هر یک از این روش‌ها، لطفاً با شماره تلفن‌های ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۶ و ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۳ تماس بگیرید.

نسخه چاپی

مراجعه به آزمایشگاه و دریافت نتیجه آزمایش به صورت پرینت‌شده

نسخه چاپی

ارسال کاغذی

ارسال نتیجه آزمایش با پیک به آدرس منزل یا محل کار شما

ارسال کاغذی

نسخه الکترونیکی

دریافت نتیجه آزمایش به‌صورت الکترونیکی بر روی گوشی همراه

نسخه الکترونیکی

یکی از روش‌های دریافت الکترونیکی نتیجه آزمایش، نصب و استفاده از اپلیکیشن «آزمون همراه» است. این نرم‌افزار رایگان به سادگی و از طریق برنامه کافه بازار قابل نصب کردن است. پس از نصب این اپلیکیشن، نتایج همه آزمایش‌هایی که تاکنون در آزمایشگاه نانو انجام داده بودید به ترتیب تاریخ قابل دستیابی است تا بتوانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه و صرف هزینه و وقت، در هر لحظه به نتایج آزمایش‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید نتایج آزمایش‌ها را به سادگی در اختیار پزشک معالج خود قرار دهید تا با مطالعه سوابق آزمایش‌ها، بتواند تجویز درمانی بهتری برای شما ارائه دهد.

  • nano-p-patients-i-covid-19

    با توجه به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در شرایط شیوع ویروس کرونا، و لزوم قرنطینه بیماران، کودکان و افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، استفاده از خدمات نمونه‌گیری در منزل و دریافت الکترونیکی جواب آزمایش را به همه عزیزان مراجعه‌کننده پیشنهاد می‌کنیم.

نصب اپلیکیشن «آزمون همراه»

برای نصب نرم‌افزار «آزمون همراه» مراحل زیر را بر روی گوشی اندروید خود انجام دهید و اگر سؤالی در این رابطه دارید، با کارشناسان پذیرش با شماره‌های ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۶ و ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۳ تماس بگیرید.