تجهیزات آزمایشگاهی پاتولوژی

دقت و سرعت دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌های طبی، یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات آزمایشگاهی به پزشکان و مراجعان گرامی است و کمک شایانی به تشخیص بیماری‌ها، و درمان آنها در گام بعدی می‌کند. آزمایشگاه تخصصی نانو ضمن در اختیار داشتن تیم تخصصی پزشکان و پرسنل مجرب، و رعایت استانداردهای دقیق کنترل کیفی، مجهز به جدیدترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی است. این قسمت به معرفی برخی از تجهیزات آزمایشگاه نانو بر اساس بخش‌های آزمایشگاهی آن اختصاص دارد.

مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز در

تجهیزات آزمایشگاهی

فلسفه کار نانو، استفاده از بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی مطابق آخرین استانداردها برای ارائه خدماتی شایسته مراجعان گرامی است.

Olympus Microscope CX43

کمپانی سازنده: Olympus

محصول: ژاپن

Olympus Microscope CX23

کمپانی سازنده: Olympus

محصول: ژاپن

DS2080/H Tissue Processor

کمپانی سازنده: دید سبز

محصول: ایران

دارای ۲۰ برنامه

دستگاه آماده‌سازی بافت دید سبز (تیشو پروسسور DS2080/H) یکی از دستگاه‌های باکیفیت تولید ایران است. افزایش قدرت مکانیکی و سیستم غوطه‌وری، بهبود موقعیت درپوش‌ها و جلوگیری بیشتر از هدررفت محلول‌ها، از ویژگی‌های برتری این محصول نسبت به مدل‌های قبلی است.

مزایای انجام آزمایش‌های پاتولوژی در

آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی بخش غیردولتی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ در خدمت جامعه پزشکی و بیماران مراجعه‌کننده قرار گرفته است. این مجموعه در محیطی ایمن با بهره‌گیری از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی دنیا، تیم تخصصی مجرب شامل پزشکان آزمایشگاهی و متخصصین آسیب شناسی بالینی و تشریحی، مفتخر به ارائه خدماتی با بالاترین دقت و کیفیت به مراجعان عزیز از منطقه شمال‌غرب کشور و کشورهای همجوار است.