تجهیزات آزمایشگاهی سلولی، مولکولی، و PCR

دقت و سرعت دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌های طبی، یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات آزمایشگاهی به پزشکان و مراجعان گرامی است و کمک شایانی به تشخیص بیماری‌ها، و درمان آنها در گام بعدی می‌کند. آزمایشگاه تخصصی نانو ضمن در اختیار داشتن تیم تخصصی پزشکان و پرسنل مجرب، و رعایت استانداردهای دقیق کنترل کیفی، مجهز به جدیدترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی است. این قسمت به معرفی برخی از تجهیزات آزمایشگاه نانو بر اساس بخش‌های آزمایشگاهی آن اختصاص دارد.

مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز در

تجهیزات آزمایشگاهی

فلسفه کار نانو، استفاده از بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی مطابق آخرین استانداردها برای ارائه خدماتی شایسته مراجعان گرامی است.

Rotor Gene Q

کمپانی سازنده: Qiagen

محصول: آلمان

دستگاه real time PCR مدل Rotor Gene Q پنج‌کاناله با HRM یکی از آخرین تکنولوژی‌های این عرصه در کمی‌سازی DNA با بکارگیری یک نشانگر فلورسنت است. آزمایشگاه نانو با در اختیار داشتن این دستگاه، آماده همکاری با پژوهشگران و اساتید گرامی در موضوعات سلولی، مولکولی و ژنتیک، و انجام آزمایش‌های مربوط به پایان‌نامه‌های رشته‌های مرتبط است.

این دستگاه یکی از بهترین دستگاه‌های حال حاضر برای تشخیص کرونا ویروس یا COVID-19 به روش PCR است.

Scilogex D3024R

کمپانی سازنده: Scilogex

محصول: آمریکا

حداکثر سرعت: ۱۵۰۰۰rpm

میکروسانتریفوژ منفی ۲۰ درجه Scilogex یکی از آخرین تکنولوژی سانتریفوژهای مخصوص تکنیک PCR است که در بخش آزمایش‌های سلولی، مولکولی و PCR در آزمایشگاه نانو به کار می‌رود.

Prime Thermal Cycler

کمپانی سازنده: Techne

محصول: انگلستان

مزایای انجام آزمایش‌های سلولی، مولکولی، و PCR در

آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی بخش غیردولتی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ در خدمت جامعه پزشکی و بیماران مراجعه‌کننده قرار گرفته است. این مجموعه در محیطی ایمن با بهره‌گیری از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی دنیا، تیم تخصصی مجرب شامل پزشکان آزمایشگاهی و متخصصین آسیب شناسی بالینی و تشریحی، مفتخر به ارائه خدماتی با بالاترین دقت و کیفیت به مراجعان عزیز از منطقه شمال‌غرب کشور و کشورهای همجوار است.