تجهیزات آزمایشگاهی

دقت و سرعت دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌های طبی، یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات آزمایشگاهی به پزشکان و مراجعان گرامی است و کمک شایانی به تشخیص بیماری‌ها، و درمان آنها در گام بعدی می‌کند. آزمایشگاه تخصصی نانو ضمن در اختیار داشتن تیم تخصصی پزشکان و پرسنل مجرب، و رعایت استانداردهای دقیق کنترل کیفی، مجهز به جدیدترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی است. این قسمت به معرفی برخی از تجهیزات آزمایشگاه نانو بر اساس بخش‌های آزمایشگاهی آن اختصاص دارد.

مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز در

تجهیزات آزمایشگاهی

فلسفه کار نانو، استفاده از بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی مطابق آخرین استانداردها برای ارائه خدماتی شایسته مراجعان گرامی است.

HFT – CASA

سیستم اتوماتیک آنالیز اسپرم

سیستم اتوماتیک آنالیز اسپرم یکی از جدیدترین دستاوردهای تکنولوژی پردازش تصویری، و راه‌حلی مناسب برای رهایی از سختی و خطاهای زیاد روش‌های مرسوم آنالیز اسپرم است. این سیستم با بهره‌گیری از چمبر مخصوص آنالیز اسپرم با عمق مشخص فیلم‌برداری از حرکت اسپرم‌ها با رزولیشن بالا و سرعت مناسب، قادر به آنالیز کامل اسپرم‌ها از نظر حرکتی و مورفولوژی با رعایت کامل استانداردهای سازمان بهداشت جهانی WHO است.

Nanoduct Neonatal Sweat Analysis

کمپانی سازنده: ELITechGroup

محصول: فرانسه

دستگاه پیشرفته تست عرق نوزادان برای تشخیص بیماری فیبروز سیستیک (CF)، آزمایشی حیاتی بلافاصله پس از به دنیا آمدن نوزاد، که با دقت بالا و به‌راحتی با این دستگاه قابل انجام است.

Tabletop Centrifuge 4000

کمپانی سازنده: Kubota

محصول: ژاپن

سانتریفوژ مدل ۴۰۰۰ یکی از جدیدترین تکنولوژی‌های آزمایشگاهی دنیا در تریاژ نمونه است. شرکت کوبوتا ژاپن جزو بهترین برندهای تجهیزات آزمایشگاهی است.

مزایای انجام آزمایش در

آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی بخش غیردولتی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ در خدمت جامعه پزشکی و بیماران مراجعه‌کننده قرار گرفته است. این مجموعه در محیطی ایمن با بهره‌گیری از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی دنیا، تیم تخصصی مجرب شامل پزشکان آزمایشگاهی و متخصصین آسیب شناسی بالینی و تشریحی، مفتخر به ارائه خدماتی با بالاترین دقت و کیفیت به مراجعان عزیز از منطقه شمال‌غرب کشور و کشورهای همجوار است.