تجهیزات آزمایشگاهی بیوشیمی

دقت و سرعت دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌های طبی، یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات آزمایشگاهی به پزشکان و مراجعان گرامی است و کمک شایانی به تشخیص بیماری‌ها، و درمان آنها در گام بعدی می‌کند. آزمایشگاه تخصصی نانو ضمن در اختیار داشتن تیم تخصصی پزشکان و پرسنل مجرب، و رعایت استانداردهای دقیق کنترل کیفی، مجهز به جدیدترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی است. این قسمت به معرفی برخی از تجهیزات آزمایشگاه نانو بر اساس بخش‌های آزمایشگاهی آن اختصاص دارد.

مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز در

تجهیزات آزمایشگاهی

فلسفه کار نانو، استفاده از بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی مطابق آخرین استانداردها برای ارائه خدماتی شایسته مراجعان گرامی است.

Mindray SAL 6000

کمپانی سازنده: Mindray

محصول: چین و آمریکا

ظرفیت پردازش: ۱۴۴۰ تست در ساعت

در این دستگاه فوق‌مدرن، از ترکیب دو دستگاه پیشرفته و هوشمند، سیستمی خلق شده است که با سرعتی باور نکردنی و دقتی فوق‌العاده می‌تواند ترکیبی از تست‌های بیوشیمی، ایمنولوژی، سرولوژی، و هورمون‌شناسی را به صورت همزمان انجام داده و در کمترین زمان ممکن جوابدهی نماید.

Mindray BS-600

کمپانی سازنده: Mindray

محصول: چین و آمریکا

ظرفیت پردازش: ۶۰۰ تست در ساعت

دستگاه اتوآنالایزر تمام‌اتوماتیک BS-600 دستگاهی قدرتمند با سرعت بالا در آنالیز انواع تست‌های بیوشیمی است که دارای تأییدیه‌های FDA و CE و همچنین آزمایشگاه رفرانس ایران است.

Mindray BS-480

کمپانی سازنده: Mindray

محصول: چین و آمریکا

ظرفیت پردازش: ۴۸۰ تست در ساعت

دقت سمپلینگ ۰٫۱ میکرولیتر

دستگاه BS-480 یکی از دستگاه‌های پیشرفته در بخش بیوشیمی است که به‌صورت بکاپ یا ذخیره در آزمایشگاه نانو به کار می‌رود و در صورت بروز هرگونه مشکل برای دستگاه اصلی، وارد چرخه کار می‌شود.

Biotecnica BT3000

کمپانی سازنده: Biotecnica

محصول: ایتالیا

ظرفیت پردازش: ۳۰۰ تست در ساعت

اتوآنالیزور BT-3000 دستگاهی دقیق و پرتابل برای انجام تست‌های بیوشیمی، مخصوصاً تست‌های تخصصی توربیدومتری و هموگلوبین HbA1c است. این دستگاه علاوه بر انجام این تست‌ها، برای انجام آزمایش‌های اورژانسی بخش بیوشیمی به‌صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرد.

Stat Fax 4500

کمپانی سازنده: Awareness

محصول: آمریکا

استفاده از تکنیک فلوسل با حداقل ریجنت

دستگاه فوتومتر Stat Fax یکی از آخرین تکنولوژی‌های ارائه‌شده در بخش فتومتریک است که دارای تأییدیه FDA آمریکا و CE اروپاست.

Electrolyte Analyzer XI931

کمپانی سازنده: Caretium

محصول: تایوان

ظرفیت پردازش: ۷۲ تست در ساعت

الکترولیت آنالایزر Caretium توانایی اندازه‌گیری الکترولیت روی سرم، پلاسما، خون تام و CSF را داراست. دقت ۱۰ برابر نسبت به فلیم‌فتومتر و تکرار‌پذیری بالا، نیدل نمونه‌بردار هوشمند و Anti crash، و سنجش نمونه به‌صورت فوری از جمله خصوصیات این دستگاه است.

مزایای انجام آزمایش‌های بیوشیمی در

آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی بخش غیردولتی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ در خدمت جامعه پزشکی و بیماران مراجعه‌کننده قرار گرفته است. این مجموعه در محیطی ایمن با بهره‌گیری از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی دنیا، تیم تخصصی مجرب شامل پزشکان آزمایشگاهی و متخصصین آسیب شناسی بالینی و تشریحی، مفتخر به ارائه خدماتی با بالاترین دقت و کیفیت به مراجعان عزیز از منطقه شمال‌غرب کشور و کشورهای همجوار است.