راهنمای مراجعان

لازمه نتیجه‌گیری بهتر و دقیق‌تر در آزمایش‌های طبی، رعایت کلیه اصول انجام آزمایش توسط پرسنل آزمایشگاه و همچنین بیماران است و عدم‌رعایت آنها در بسیاری از موارد منجر به حصول نتیجه اشتباه و تشخیص نادرست بیماری می‌شود که می‌تواند صدمات فراوانی برای بیمار به‌همراه داشته باشد.

برای انجام آزمایش لطفاً اطلاعات جمع‌آوری شده در این قسمت را مطالعه کنید و در صورتی که سؤالی دارید با ما تماس بگیرید.

راهنمای جوابدهی

پس از تکمیل آزمایش و تسویه حساب، نتایج آزمایش به هر یک از روش‌های زیر بنا به درخواست شما تقدیم می‌شود. برای انتخاب هر یک از این روش‌ها، لطفاً با شماره تلفن‌های ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۶ و ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۳ تماس بگیرید.

ارسال پیامک

دریافت نتیجه آزمایش به‌صورت پیامک بر روی تلفن همراه شما

ارسال پیامک

ارسال کاغذی

ارسال نتیجه آزمایش با پیک به آدرس منزل یا محل کار شما

ارسال کاغذی

آزمایشگاه نانو به عنوان یکی از آزمایشگاه‌های پیشرو در عرضه خدمات آزمایشگاهی، مجهز به سرویس دریافت آنلاین نتایج آزمایش است تا بتوانید بدون مراجعه حضوری به آزمایشگاه و صرف هزینه و وقت، در هر لحظه به نتایج آزمایش‌های خود دسترسی داشته باشید. با ورود به بخش جوابدهی آنلاین سایت نانو، همه آزمایش‌هایی که تاکنون در آزمایشگاه نانو انجام داده بودید قابل دستیابی است.

به این ترتیب همچنین می‌توانید نتایج آزمایش‌ها را به سادگی در اختیار پزشک معالج خود قرار دهید تا با مطالعه سوابق آزمایش‌ها، بتواند تجویز درمانی بهتری برای شما ارائه دهد.

  • nano-p-patients-i-covid-19

    با توجه به اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در شرایط شیوع ویروس کرونا، و لزوم قرنطینه بیماران، کودکان و افراد دارای بیماری‌های زمینه‌ای، استفاده از خدمات نمونه‌گیری در منزل و دریافت الکترونیکی جواب آزمایش را به همه عزیزان مراجعه‌کننده پیشنهاد می‌کنیم.

دریافت آنلاین نتیجه آزمایش‌ها

با کلیک بر روی لینک جوابدهی آنلاین در سایت آزمایشگاه نانو، می‌توانید با وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه خود، جواب آزمایش‌های انجام‌شده را ملاحظه کنید. لطفاً در نظر داشته باشید جواب آزمایش پس از تکمیل آن، بررسی نتیجه توسط پزشک آزمایشگاه، و تسویه حساب مالی به صورت اینترنتی قابل دریافت است و در غیر این صورت در دسترس نخواهد بود.

چنانچه در این زمینه سؤالی دارید، کارشناسان پذیرش با شماره‌های ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۶ و ۰۴۴۳۳۴۵۷۹۹۳ آماده راهنمایی شما هستند.