تجهیزات آزمایشگاهی

دقت و سرعت دستگاه‌های مورد استفاده در آزمایشگاه‌های طبی، یکی از عوامل کلیدی در ارائه خدمات آزمایشگاهی به پزشکان و مراجعان گرامی است و کمک شایانی به تشخیص بیماری‌ها، و درمان آنها در گام بعدی می‌کند. آزمایشگاه تخصصی نانو ضمن در اختیار داشتن تیم تخصصی پزشکان و پرسنل مجرب، و رعایت استانداردهای دقیق کنترل کیفی، مجهز به جدیدترین و دقیق‌ترین دستگاه‌های آزمایشگاهی است. این قسمت به معرفی برخی از تجهیزات آزمایشگاه نانو بر اساس بخش‌های آزمایشگاهی آن اختصاص دارد.

مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز در

تجهیزات آزمایشگاهی

فلسفه کار نانو، استفاده از بهترین دستگاه‌های آزمایشگاهی مطابق آخرین استانداردها برای ارائه خدماتی شایسته مراجعان گرامی است.

COBAS E 411

کمپانی سازنده: Roche

محصول: آلمان

ظرفیت پردازش: ۸۶ تست در ساعت

این دستگاه قدرتمند، جزو دقیق‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های حال حاضر است که با استفاده از تکنولوژی جدید الکتروکِمی‌لومینسانس (ECL) قادر است حداقل مقادیر آنالیت و کمترین تغییرات در غلظت را شناسایی کند. قابلیت سنجش ۱۸ پارامتر و جوابدهی سریع از ویژگی‌های این دستگاه است.

CL-2000i

کمپانی سازنده: Mindray

محصول: چین و آمریکا

ظرفیت پردازش: ۲۴۰ تست در ساعت

تکنولوژی کمی‌لومینسانس CLA

دستگاه CL-2000i یکی از جدیدترین و قوی‌ترین ایمنوآنالایز‌های است که برای انجام طیف وسیعی از تست‌های تخصصی هورمونی و ایمونولوژی طراحی شده است و با حساسیت و سرعت بی‌نظیر در انجام آزمایش‌ها، راندمان بخش هورمون‌شناسی و ایمونولوژی را به حداکثر رسانده است.

Mindray SAL 6000

کمپانی سازنده: Mindray

محصول: چین و آمریکا

ظرفیت پردازش: ۱۴۴۰ تست در ساعت

در این دستگاه فوق‌مدرن، از ترکیب دو دستگاه پیشرفته و هوشمند، سیستمی خلق شده است که با سرعتی باور نکردنی و دقتی فوق‌العاده می‌تواند ترکیبی از تست‌های بیوشیمی، ایمنولوژی، سرولوژی، و هورمون‌شناسی را به صورت همزمان انجام داده و در کمترین زمان ممکن جوابدهی نماید.

Immulite 2000 Xpi

کمپانی سازنده: Siemens

محصول: آلمان

ظرفیت پردازش: ۲۰۰ تست در ساعت

تکنولوژی کمی‌لومینسانس CLA

این دستگاه یکی از برترین و موفق‌ترین ایمنوآنالایز‌های حال حاضر دنیاست که اکثر تست‌های پانل ایمونولوژی و تست‌های تخصصی هورمونی را پوشش می‌دهد و همچنین آزمایش‌های مربوط به غربالگری سلامت جنین را با دقت و حساسیت بالا و با محدود خوانش وسیع انجام می‌دهد.

ADVIA Centaur CP

کمپانی سازنده: Siemens

محصول: آلمان – سوئیس

ظرفیت پردازش: ۱۸۰ تست در ساعت

کامل‌ترین پنل دارویی در بین دستگاه‌های کمی‌لومینسانس

این دستگاه یکی از قدرتمندترین و سریع‌ترین دستگاه‌های آنالایزر ایمونواسی دنیاست که قابلیت آنالیز هر نوع نمونه شامل سرم، پلاسما، ادرار، CSF را داراست. تنوع ۹۰ تست قابل‌انجام با این سیستم، آزمایشگاه را از دستگاه‌های اضافی بی‌نیاز می‌کند.

Mindray CL-900i

کمپانی سازنده: Mindray

محصول: چین و آمریکا

ظرفیت پردازش: ۱۸۰ تست در ساعت

دستگاه CL-900i یکی از بهترین دستگاه‌های تمام‌اتوماتیک آنالایزر کمی‌لومینسانس است که مجموعه زیادی از امکانات را در فضایی کم گردآوری کرده است.

Mini VIDAS

کمپانی سازنده: bioMérieux

محصول: فرانسه

ظرفیت پردازش: ۳۶ تست در ساعت

دستگاه فوق‌مدرن وایداس کمپانی بیومریو فرانسه، قادر به انجام کلیه آزمایش‌های هورمونی نادر از جمله تست‌های استروئیدی و تورچ و تست‌های قلبی و عفونی مثل دیگوکسین، تروپونین، D-Dimer، پروکلسیتونین (PCT)، و AMH ،B2 Microglobulin، کورتیزول، آزمایش توکسین کلستریدیوم دیفیسیل، و نیز آزمایش‌های تخصصی هپاتیتی به صورت روزانه و اورژانسی با دقت و سرعت بالاست.

Alegria

کمپانی سازنده: Orgentec

محصول: آلمان

ظرفیت پردازش: ۳۰ تست همزمان

تنها اتو‌آنالایزر موجود در جهان با قابلیت انجام سریع تست‌های متنوع اتو ایمیون با سیستم فول‌اتومات

دستگاه الگریا قابلیت انجام بیش از ۱۳۰ نوع تست متنوع در تشخیص انواع بیماری‌های اتو-ایمیون عفونی و همچنین اندازه‌گیری سطح ویتامین D3 و Calprotectin را دارا است. این سیستم دارای تأییدیه FDA و CE است و در سال ۲۰۱۵ برنده جایزه طراحی پزشکی Midea گردید.

MINICAP flex

کمپانی سازنده: bioMérieux

محصول: فرانسه

ظرفیت پردازش: ۲۰ تست در ساعت

تکنولوژی مدرن Minicap2 شرکت بیومریو فرانسه با تأییدیه‌های جهانی IFCC و CE و FDA قادر است ضمن پاسخگویی به درخواست تخصصی الکتروفورز هموگلوبین و پروتئین‌های سرم با دقت و صحت بالا، دقیق‌ترین نتایج را برای پروفایل‌های تالاسمی با جداسازی هموگلوبین‌های F و A2 و سایر وارینت‌های Hb ارائه نماید.

Stat Fax 4300 Chromate

کمپانی سازنده: Awareness

محصول: آمریکا

ظرفیت پردازش: ۳۰۰ تست در ساعت

دستگاه الایزا ریدر استات فکس ۴۳۰۰ یک میکروپلیت ریدر الایزا تحت ویندوز است. از جمله قابلیت‌های این دستگاه، خواندن پلیت در کمتر از ۱۲ ثانیه، نرم‌افزار جامع و کاربری آسان، با قابلیت ذخیره نامحدود تست‌ها و نمودار کالیبراسیون است.

مزایای انجام آزمایش در

آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، مجهزترین مجموعه آزمایشگاهی بخش غیردولتی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ در خدمت جامعه پزشکی و بیماران مراجعه‌کننده قرار گرفته است. این مجموعه در محیطی ایمن با بهره‌گیری از آخرین تجهیزات آزمایشگاهی دنیا، تیم تخصصی مجرب شامل پزشکان آزمایشگاهی و متخصصین آسیب شناسی بالینی و تشریحی، مفتخر به ارائه خدماتی با بالاترین دقت و کیفیت به مراجعان عزیز از منطقه شمال‌غرب کشور و کشورهای همجوار است.