مراقبت‌های پزشکی

تدابیر امنیتی آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو برای مقابله با ویروس کرونا

حال و هوای این روزها در کشور ما متأثر از ویروس کرونا شده و بسیاری از هموطنان عزیزمان در گوشه‌گوشه کشور درگیر این بیماری هستند. تیم آزمایشگاه نانو با توجه به این شرایط و برای کمک به تشخیص و مهار شیوع این بیماری، با سازمان‌های ذیربط همکاری نزدیک دارد و در صورت تجویز پزشکان محترم، آزمایش‌های مقدماتی کرونا شامل CBC، ESR، LDH، و CRP را بر روی افرادی که علائم اولیه این بیماری را دارند و به تشخیص پزشک باید آزمایش شوند، به انجام می‌رساند.

لازم به ذکر است برای اطمینان از سلامت مراجعان عزیز، محیط آزمایشگاه و کلیه سطوح آن مرتباً ضدعفونی می‌شوند.

همچنین پرسنل متخصص و کارشناسان بخش PCR آزمایشگاه نانو، جزو تیم تخصصی کرونا در آزمایشگاه بهداشت استان هستند و داوطلبانه همراه با دیگر اعضای خانواده بزرگ بهداشت و سلامت استان، به مقابله با شیوع این بیماری مهلک می‌پردازند.

امیدواریم با همکاری مردم عزیز در رعایت توصیه‌های بهداشتی و ماندن در خانه، و زحمات تلاشگران عزیز بخش بهداشت و درمان کشور، هر چه زودتر شاهد از بین رفتن این بیماری و بازگشت اوضاع به حالت عادی باشیم.

خانواده آزمایشگاه تخصصی نانو نیز افتخار دارد بخش کوچکی از این تلاش‌ها باشد.

مطالب بیشتر در بخش مقالات سایت آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، یکی از مراکز مجهز آزمایشگاهی بخش خصوصی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و منحصربه‌فرد آزمایشگاهی و با رویکردی بیمار-محور در خدمت جامعه پزشکی و طیف وسیعی از بیماران مراجعه‌کننده از هموطنان گرامی و بیماران کشورهای همجوار قرار گرفته است و افتخار دارد به عنوان یکی از کامل‌ترین و بهترین آزمایشگاه‌های ارومیه در خدمت مردم عزیز این منطقه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *