PCR اخبار سلولی مولکولی

نانو، اولین آزمایشگاه خصوصی با مجوز انجام آزمایش PCR کرونا در استان آذربایجان غربی

پس از مدت‌ها تلاش برای راه‌اندازی بخش PCR مطابق آخرین استانداردهای روز، و با فعالیت شبانه‌روزی تیم آزمایشگاه نانو، مجوز انجام آزمایش PCR تشخیص ویروس کرونا در بخش PCR نانو صادر شد تا نانو اولین آزمایشگاه خصوصیِ دارای مجوز انجام این آزمایش در استان آذربایجان غربی باشد.

مفتخریم به اطلاع برسانیم از این پس، همشهریان و هم‌استانی‌های عزیز در ارومیه و آذربایجان غربی برای انجام این آزمایش، بی‌نیاز از رفتن به شهرها و استان‌های همجوار هستند.

دریافت این مجوز و انجام آن در نانو، ضمن کمک به مرکز تشخیص دولتی، موجب جلوگیری از صرف هزینه گزاف و زمان زیاد برای سفر به شهرهای دیگر و انجام این آزمایش می‌شود. افرادی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند می‌توانند به سرعت و سهولت این آزمایش را در آزمایشگاه نانو انجام داده و مسافرت نمایند.

نمونه‌برداری این آزمایش از انتهای بینی (نازال) و انتهای حلق (فارنکس) انجام می‌شود.

نتایج آزمایش در صورت عدم‌نیاز به تکرار پس از ۲۴ ساعت آماده می‌شود. اگر نمونه‌برداری قبل از ساعت ۲ ظهر انجام شود معمولا نتیجه آزمایش پس از ساعت ۹ شب از بخش جوابدهی سایت آزمایشگاه نانو قابل دریافت است.

برای رزرو این آزمایش و هماهنگی، می توانید با تلفن اختصاصی پذیرش بخش PCR با شماره ۰۴۴۳۳۴۴۳۹۶۶ تماس بگیرید.

  • nano-b-1399-12-09-02

    قابل توجه مسافران پروازهای خارجی

    نتایج PCR مسافران خارج از کشور، در صورت اورژانسی بودن در همان روز انجام آزمایش بعد از ساعت ۷:۳۰ عصر قابل ارائه است. در این صورت لطفاً مسئله را با پذیرش بخش PCR مطرح نمایید.

    اطلاعات بیشتر

لازم به ذکر است برای رعایت هرچه دقیق‌تر امنیت و سلامت مراجعان آزمایشگاه، بخش PCR آزمایشگاه نانو در یک طبقه مجزا، در یک واحد کاملا جداگانه از سایر بخش‌های آزمایشگاه و با پذیرش جداگانه انجام می‌شود و از این بابت سایر مراجعه‌کنندگان به آزمایشگاه نگرانی از بابت احتمال آلودگی به ویروس کرونا از بیماران احتمالی ندارند.

ایجاد این امکانات در شهر ارومیه پس از ماه‌ها تلاش شبانه‌روزی، خدمتی دیگر از آزمایشگاه نانو با همکاری دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی است. امید است در این راه پر پیچ وخم و در این شرایط حساس، این خدمت گرهی از مشکلات مردم عزیز این خطه گرانقدر باز کند.

مطالب بیشتر در بخش مقالات سایت آزمایشگاه نانو

آزمایشگاه پاتوبیولوژی نانو، یکی از مراکز مجهز آزمایشگاهی بخش خصوصی در ارومیه و آذربایجان‌غربی است که از اواخر سال ۱۳۹۷ با بهره‌گیری از تجهیزات مدرن و منحصربه‌فرد آزمایشگاهی و با رویکردی بیمار-محور در خدمت جامعه پزشکی و طیف وسیعی از بیماران مراجعه‌کننده از هموطنان گرامی و بیماران کشورهای همجوار قرار گرفته است و افتخار دارد به عنوان یکی از کامل‌ترین و بهترین آزمایشگاه‌های ارومیه در خدمت مردم عزیز این منطقه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *